Olga Tjurikova

Ostsime oma kodu uusarendusse, kuhu paigaldati arendaja poolt üsna levinud trepp, mis oli igati lahtine, ohtlike piiretega ning libe ehk siis väikeste laste jaoks ohtlik. Trepp hakkas aastatega nii palju häirima, et asusime otsima ettevõtet, mis paneks meie trepile uued piirded. Pärast loendamatut hulka päringuid erinevatesse ettevõtetesse olime juba alla andmas, sest enamus ei vastanud ja osad vastasid pika viitega, kuid keeldusid töid teostamast.

Kui saime soovituse pöörduda Kuma Woodi poole, siis otsustasime viimast korda proovida ning saatsime päringu teele. Vastus saabus kiiresti. Esimest korda põhjendati meile viisakalt, miks esialgset soovi ei ole võimalik teostada, kuid pakuti kohe ka alternatiiviks kogu trepp välja vahetada. Kogu suhtlus oli meeldiv, kiire ja asjatundlik. Hinnapakkumine saabus kiiresti. 

Pärast ostuotsust toimus kõik samuti väga kiiresti. Lubatud aegadest ja lubadustest üleüldiselt peeti kinni, tarneaeg pidas paika ja tulemusena saime täpselt sellise trepi selliste piiretega nagu me soovisime ja kvaliteet ületas ootusi. Soovitame Kuma Woodi kõigile, kes soovivad kiiret, asjatundlikku ja kvaliteetset teenust ning ilusaid ja kvaliteetseid tooteid! Meie igatahes järgmine kord mujale üldse ei pöördugi 🙂