Koostööpartnerid

 

AS Masson üks suurimaid puitmaterjalide edasimüüjaid Balti regioonis.

AS Tempest – Tempest pakub täielikku valikut tooteid puidu ja metalli viimistlemiseks – lihvimistarbed, värvid, lakid, liimid, peitsid, vahad, õlid, pahtlid, värvitoodete eemaldajad, tööriistad ja palju muud!

OÜ Tisleripuit – Meie väärtus turul seisenb selles, et väärindame eestimaist puitu, kogu tootmisprotsess toimub Kuremaa saeveskis ning valmistoodang jääb laias laastus Eestisse. Nagu ütleb ka meie hüüdlause, on meie missiooniks pakkuda eestimaist väärispuitu mõistliku hinnaga.

OÜ Hug – Nõustamine ja coaching, brändistrateegiad

Agenda PRO OÜ – Agenda PRO OÜ on mööblifurnituuri ja mööblitarvikute hulgimüügiga tegelev ettevõte. Põhitarnijateks on mööblitootjate hulgas tuntud kaubamärgid nagu Grass GmbHIMA NorscanTitus PlusKunstoff KG Nehl & COStala OyOgTMSige S.p.A.Schulte-Elektrotechnik GmbHHawa Sliding Solutions AG jne.

AS Mööblifurnituur – AS Mööblifurnituur tegeleb mööbli- ja sisustustarvikute maale toomise ning jae- ja hulgimüügiga Eestis, Lätis ja Leedus. 

Karl Bilder – Karl Bilder alustas Värvikeskuse nime all 1997. aastal värvide müümisega. Nende meeskond on oma teadmiste ja kogemustega kasvanud värvispetsialistist ehitusala nõuandjaks.